BIOREPROGRAMMING BASIC EĞİTİMİ YENİDEN BİZLERLE OCAK 2021

Dünyaca ünlü Bioreprogramming eğitimi Isabelle Benarous ikinci kez online eğitim ile Türkiye’de. Üstelik inanılmaz bir fiyata. Hastalıklarınızın ardındaki gerçek sebepleri bulmak ve iyileşmek ve hayatınızı dönüştürmek istiyorsanız bu eğitim tam size göre.

BioReprogramming®️, hayatınızda kökten değişiklikler yapmanız için gerekli koşulları oluşturmak için yepyeni bir yaklaşım. Yaşadığınız zorlukların altında yatan anlamı gözardı etseniz bile, bu eğitim sağlığınızda, ilişkilerinizde, yaşam rotanızda, beden ve ruh dünyanızda gözle görünür derecede iyileşme ve değişim sağlayacaktır. Dünya çapında bir çok sağlık uzmanıyla ve yüzlerce insanla çalışan Isabelle Benarous, kendi bedeninizi anlamanızı, bilincinizi geliştirmeyi ve hayatınızı değiştirmeniz için bir fırsat olan, kendi geliştirdiği eğitim programı için yeniden Türkiye’de olacak.

ISABELLE BENAROUS KİMDİR

Isabelle Benarous, BioReprogramming®️ enstitüsü kurucusudur. Dr. Claude Sabbah’tan aldığı biyolojik şifre çözme (Total Biyoloji) ve NLP (sinir dili programlama- Nörolinguistik programlama) bilimi (INLPTA) eğitimleri ile kendi programını geliştirmesini sağladı BioReprogramming®️, sağlık sorunlarına neden olan çatışmaları çözmek ve zor hayat tecrübeleri sonucu oluşan bilinçaltı temizliğinde ana araç olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda kişiyi hastalıklardan koruyup ona kişiselleşme yolunu açar.

Isabelle’nin eğitimlerinde yaptığı canlı telkinlerde zekice kullandığı dil, üretkenlik ve net açıklamalarla kocaman bir alkışı haketmektedir. Hastaların kendi çatışmalarını gidermesine rehberlik etmek için mutlaka teknik yeterliliğin olması gerektiğine inanan Isabelle , bu eğitimlerle insanları bilinçlendirmeyi, kendi şifalarını bulmaları için yol göstermeyi ve terapistlerin hastalıklara olan yaklaşımlarına yepyeni bir bakış açısı kazandırmayı amaçlıyor. Isabelle bir çok firma ve sağlık organizasyonu ile beraber dünya çapında hatırı sayılır bir isim yapmıştır.

A Better World (New York), ITPE (France), IDCOM International (Canada), Cornerstone Progressive Health (Nebraska), The healing Arts Center of Altadena (California), Motion Picture and Television Fund (California), Latham & Watkins LLP (California), UCLA (California) and The Esalen Institute (Big Sur, California).

BioReprogramming®️ SERTİFİKA PROGRAMI İÇERİĞİ

BioReprogramming®️, Temel eğitim modül 1

Hastalıklarda duygular ve çözümler

Bu modül beynimizin, hastalıklar ve istenmeyen davranışlar açısından nasıl bir savunma mekanizması geliştirdiğini ele alıp ve sağlık sorunlarının kaynağını ve geçmişte yaşanılan duygulara değineceğiz.

İnsanın biyolojik gelişimini analiz ederken, bedenin hücresel değişiminde duygusal anlamların üstü açılacak. Hastanın fiziksel semptomlarının duygusal karşılığını okumak için kullanılan Bio-Syntax Pattern©️ (biyolojik sözdizimi kalıbı) bu modülde gösterilmektedir.

Küçük dev şizofren adı verilen bilinçaltının nasıl bir mekanizma kullandığını öğreneceksiniz.

Bio-matrix teknikleri©️ ile duygusal çatışmalarınızı nasıl giderebileceğimizi öğreneceksiniz.

Bazı duygusal çatışmaların sindirim sitemi ile alakalı olduğunu ve bu gibi sorunları ve sindirim sistemi hastalıklarını nasıl çözümleneceğini göreceksiniz

BioReprogramming®️ Basics Modül 2 (BRB 2) – Recovering Freedom©️

(İyileşme özgürlüğü)

Hastalıklar ve istenmeyen davranışlar, duygusal travma ve stresin döngüsünde sıkışmış kalmış bir bedenin geliştirdiği bir mekanizmadır. Bu modülde, vücudun biyolojik olarak nasıl çalıştığını öğrenerek altında yatan kök mekanizmayı çözeceksiniz. Hastalıkların kaynağını, bilinçaltındaki taşıyıcı programlar yönüyle gün yüzüne çıkarılacak. Ebeveynlerin travmalarının, çatışmalarının, duygu ve davranışlarının gebelik sırasında embriyoya nasıl kaydolduğuna ve hayatlarınızın ebeveyn mirası adı altında nasıl etkilendiğine şahit olacaksınız. Özgürlüğümüzü kazanmayı öğrenecekesiniz. Yaşam özgürlüğünü elde etmek ve kendi yolunuzu çizmek için Re-Encoding Time Line Pattern©️(Yaşam paternini tekrar kodlama) tekniğini kullanacağız. Hastalıkların dolaylı olarak size getirisini anlayacak ve hastalık ya da çatışmayı mıknatıs gibi tutan tarafınızı inceleyeceksiniz. Hangi duygusal çatışmaların erkek ve kadınların üreme sistemlerindeki hangi hastalıklara sebep olduğunu ve bunların çözümlerini keşfedeceksiniz.

BioReprogramming®️ Temel modül 3 (BRB) Alignment-dengeleme ©️

Şifa metaforu çalışması, içinizdeki çatışmaların kilidini kırar ve başkalarına yardım etmenizi sağlar. Bu modülde çok daha derin duygusal çatışmaların bertaraf edilmesi için kısıtlayıcı inançların değiştirilmesini ve tekniklerini öğreneceksiniz.

Hüzün kalıbı ile çözümlenmemiş hüznün nasıl giderileceğini ve kendi çekirdek değerlerinizle dengeli bir gelecek kurmayı öğreneceksiniz. Depresyon, duygusal tükenmişlik ve kardiyovasküler sistem organları ile direk alakalı belirli duygusal çatışmaları görecek ve çözümlerini işlemiş olacaksınız.

BioReprogramming®️ Basics Module 4 (BRB 4) – Deconstructing the past©️ Geçmişin analizi

Hastalığa neden olan programlama faktörleri ve geçmiş ve şimdi arasındaki bağın çözümlenmesi üzerine odaklanacağız. Kişilerin yaşamları boyunca hastalığı nasıl programladıklarına ışık tutacağız. Kalıtsal olarak bize aktarılan ve yaşamınızda olan çatışmaları, hastalıkları, belirtileri ve kişisel dengenin yoksunluğundan meydana gelen kısıtlayıcı davranışları, kişisel hikaye kalıbının değiştirilmesi ile değiştirmeyi öğreneceksiniz. Genç öz’ümüzle bağlantı kuracak ve kısıtlayıcı kalıtsal mirasımız anılarımızın temizlenmesini sağlayacaksınız. Ayrıca dışarıdan gelen verileri düzenlenlememizi sağlayan Meta-programları nasıl yakalayıp dengeleyeceğimizi de göreceksiniz. İskelet ve lenf sistemleri alakalı hastalıkları ve çözümlerini inceleyeceğiz.

Telefon: 0531 7676986

Başvurduktan sonra size gönderilecek kayıt linki ile ödeme yapılacaktır.

Daha fazla bilgi almak isterseniz, BioReprogramming®️ enstitüsü info@bioreprogramming.net (İngilizce olarak yazabilirsiniz)

  1. MODÜL İÇERİK

Dr. Hammer’ın Keşfi

Dr. Claude Sabbah

İki-Değerlilik Yasası

İnsan Fonksiyonunun 3 Seviyesi Otonom Sinir Sistemi

Alman Yeni Tıbbı

D.H.S.

Biyolojik Çatışmaları Anlamak

Biyolojik Çatışmaların 4 Ailesi

Eski Beyin Mezodermi

Yeni Beyin Mezodermi

Ektoderm

Hastalığın Programlanması ve Tetikleyici Durum Nörolinguistik Programlama

Nörolinguistik Programlamaya Giriş

Farkındalık Kanalları

Anlamlar ve Algılar

Duygusal Programlama

Bio-Sentaks

Bilinçdışı Yorumlamanın 4 Modu

Diabet ve Bilinçdışı Yorumlamanın 4 Modu Varsayımlar

İfadeler

Senkronizasyonun Beyin Üzerindeki Etkileri Göz Hareketleri

Göz Hareketi Egzersizi

Meta-Model

Değerler

Hayatı Uyumlanmış Yaşamak – Egzersiz Olumlu Niyet

Algısal Konumlar

Algısal Konum Tekniği

Mantık Düzeyleri

Vakalarla İlgili Organ ve Çatışma Örnekleri

Hastalıkların aşamaları nelerdir

Davranışlar ve semboller

Dr Hamer ve Dr Claude Sabbah’ın çalışmaları ile hastalıklara bakış

Bu modülde kanser ve sindirim sistemi hastalıklarının çatışmalarını öğrenip çözümleme tekniklerini uygulayacağız. Eğitimde katılımcılarla birebir seans yapılacaktır.

Kanser

Damak

Dil

Yemek Borusu

Mide

İnce Bağırsak

Pankreas

Pankreas Kanalı

Hiperglisemi

Hipoglisemi

Karaciğer

Kalın Bağırsak

Rektum ve Sigmoid Kolon

Kabızlık

Bioreprogramming teknikleri ile sağlığı yeniden programlama

MODÜLLERDE NELER ÖĞRENECEĞİZ

Ağrılar

Göz

Cilt

Kulak-Burun-Boğaz hastalıkları

Mide

Yemek borusu

Dil

Pankreas

Karaciğer

Kolon

Rektum hastalıkları

Kabızlık

Meme kanseri

Akciğer kanseri

Bronşit

Astım

Meme kistleri

MS

Kalp ve damar hastalıkları

Rahim hastalıkları

Yumurtalık

Serviks

Vajina hastalıları

Testis

Prostat

Sakrum hastalıkları

Kas ve kemik hastalıkları

Omurga

Böbrek

Mesane

İdrar yolu hastalıkları

Depresyon ve yas

Tarihler 1. Modül: 27-28 /30-31 Ocak 2021

Saat: 21.00/00.00

Ücret: 250 usd

4 modül sonunda uluslararası geçerli Bioreprogramming uygulayıcı sertifikası verilecektir.

Ardıl Türkçe çeviri olacaktır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s