1.ULUSLARARASI EPİGENETİK VE PSİKOLOJİK TRAVMANIN KUŞAKLAR ARASI AKTARIMI KONGRESİ

Ve nihayetinde üzerinde epeyce kafa yorduğum kongremiz yavaş yavaş şekilleniyor. Yurtiçi ve yurtdışı katılımcılarımızın bizlere epigenetik ve nesiller arası geçişli travmalar hakkında yapacakları sunumlarda nihayet bu alanda bilimsel bilgilere kavuşmuş olacağız.

Kongreye katılacak olan konuşmacılar, epigenetik ve nesiller arası travma aktarımı üzerine bilgilerini paylaşacak ve kendi alanlarında yaptıkları çalışmaları sunacaklardır. Dinleyici sayımız 100 kişi ile sınırlı olacak.

Kongre programımız 17 Mayıs 2020 de 09.30’da başlayacak, 18.00’da sona erecektir. Birinci gün, bilim çevresinden katılacak olan katılımcılarımız sunumlarını yapacak ve soru cevap kısmında soruları cevaplayacaklardır. İkinci gün 18 Mayıs 2020 tarihinde Nesillerarası Travma ve Çözüm yolları üzerine psikologlarımızın workshop çalışmaları olacak.

Kongremizin net yeri önümüzdeki günlerde belli olacak zira bir üniversiteden destek almak üzereyiz. Kongre katılım şartları ve ücretleri önümüzdeki günlerde açıklanacak. Sizler şimdiden hazırlanın.

 

Sevgiler

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s