BIOREPROGRAMMING YENİDEN BİZLERLE!

Dünyaca ünlü Bioreprogramming eğitimi Isabelle Benarous ile 3. kez Türkiye’de. Hastalıklarınızın ardındaki gerçek sebepleri bulmak ve iyileşmek ve hayatınızı dönüştürmek istiyorsanız bu eğitim tam size göre.

BioReprogramming®️, hayatınızda kökten değişiklikler yapmanız için gerekli koşulları oluşturmak için yepyeni bir yaklaşım. Yaşadığınız zorlukların altında yatan anlamı gözardı etseniz bile, bu eğitim sağlığınızda, ilişkilerinizde, yaşam rotanızda, beden ve ruh dünyanızda gözle görünür derecede iyileşme ve değişim sağlayacaktır. Dünya çapında bir çok sağlık uzmanıyla ve yüzlerce insanla çalışan Isabelle Benarous, kendi bedeninizi anlamanızı, bilincinizi geliştirmeyi ve hayatınızı değiştirmeniz için bir fırsat olan, kendi geliştirdiği eğitim programı için yeniden Türkiye’de olacak.

ISABELLE BENAROUS KİMDİR

Isabelle Benarous, BioReprogramming®️ enstitüsü kurucusudur. Dr. Claude Sabbah’tan aldığı biyolojik şifre çözme (Total Biyoloji) ve NLP (sinir dili programlama- Nörolinguistik programlama) bilimi (INLPTA) eğitimleri ile kendi programını geliştirmesini sağladı BioReprogramming®️, sağlık sorunlarına neden olan çatışmaları çözmek ve zor hayat tecrübeleri sonucu oluşan bilinçaltı temizliğinde ana araç olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda kişiyi hastalıklardan koruyup ona kişiselleşme yolunu açar. 

Isabelle’nin eğitimlerinde yaptığı canlı telkinlerde zekice kullandığı dil, üretkenlik ve net açıklamalarla kocaman bir alkışı haketmektedir. Hastaların kendi çatışmalarını gidermesine rehberlik etmek için mutlaka teknik yeterliliğin olması gerektiğine inanan Isabelle , bu eğitimlerle insanları bilinçlendirmeyi, kendi şifalarını bulmaları için yol göstermeyi ve terapistlerin hastalıklara olan yaklaşımlarına yepyeni bir bakış açısı kazandırmayı amaçlıyor. Isabelle bir çok firma ve sağlık organizasyonu ile beraber dünya çapında hatırı sayılır bir isim yapmıştır. 

A Better World (New York), ITPE (France), IDCOM International (Canada), Cornerstone Progressive Health (Nebraska), The healing Arts Center of Altadena (California), Motion Picture and Television Fund (California), Latham & Watkins LLP (California), UCLA (California) and The Esalen Institute (Big Sur, California).

BioReprogramming®️ SERTİFİKA PROGRAMI İÇERİĞİ

BioReprogramming®️, Temel eğitim modül 1

Hastalıklarda duygular ve çözümler

Bu modül beynimizin, hastalıklar ve istenmeyen davranışlar açısından nasıl bir savunma mekanizması geliştirdiğini ele alıp ve sağlık sorunlarının kaynağını ve geçmişte yaşanılan duygulara değineceğiz.

İnsanın biyolojik gelişimini analiz ederken, bedenin hücresel değişiminde duygusal anlamların üstü açılacak. Hastanın fiziksel semptomlarının duygusal karşılığını okumak için kullanılan Bio-Syntax Pattern©️ (biyolojik sözdizimi kalıbı) bu modülde gösterilmektedir.

Küçük dev şizofren adı verilen bilinçaltının nasıl bir mekanizma kullandığını öğreneceksiniz.

Bio-matrix teknikleri©️ ile duygusal çatışmalarınızı nasıl giderebileceğimizi öğreneceksiniz.

Bazı duygusal çatışmaların sindirim sitemi ile alakalı olduğunu ve bu gibi sorunları ve sindirim sistemi hastalıklarını nasıl çözümleneceğini göreceksiniz

BioReprogramming®️ Basics Modül 2 (BRB 2) – Recovering Freedom©️

(İyileşme özgürlüğü)

Hastalıklar ve istenmeyen davranışlar, duygusal travma ve stresin döngüsünde sıkışmış kalmış bir bedenin geliştirdiği bir mekanizmadır. Bu modülde, vücudun biyolojik olarak nasıl çalıştığını öğrenerek altında yatan kök mekanizmayı çözeceksiniz. Hastalıkların kaynağını, bilinçaltındaki taşıyıcı programlar yönüyle gün yüzüne çıkarılacak. Ebeveynlerin travmalarının, çatışmalarının, duygu ve davranışlarının gebelik sırasında embriyoya nasıl kaydolduğuna ve hayatlarınızın ebeveyn mirası adı altında nasıl etkilendiğine şahit olacaksınız. Özgürlüğümüzü kazanmayı öğrenecekesiniz. Yaşam özgürlüğünü elde etmek ve kendi yolunuzu çizmek için Re-Encoding Time Line Pattern©️(Yaşam paternini tekrar kodlama) tekniğini kullanacağız. Hastalıkların dolaylı olarak size getirisini anlayacak ve hastalık ya da çatışmayı mıknatıs gibi tutan tarafınızı inceleyeceksiniz. Hangi duygusal çatışmaların erkek ve kadınların üreme sistemlerindeki hangi hastalıklara sebep olduğunu ve bunların çözümlerini keşfedeceksiniz. 

BioReprogramming®️ Temel modül 3 (BRB) Alignment-dengeleme ©️

Şifa metaforu çalışması, içinizdeki çatışmaların kilidini kırar ve başkalarına yardım etmenizi sağlar. Bu modülde çok daha derin duygusal çatışmaların bertaraf edilmesi için kısıtlayıcı inançların değiştirilmesini ve tekniklerini öğreneceksiniz.

Hüzün kalıbı ile çözümlenmemiş hüznün nasıl giderileceğini ve kendi çekirdek değerlerinizle dengeli bir gelecek kurmayı öğreneceksiniz. Depresyon, duygusal tükenmişlik ve kardiyovasküler sistem organları ile direk alakalı belirli duygusal çatışmaları görecek ve çözümlerini işlemiş olacaksınız. 

BioReprogramming®️ Basics Module 4 (BRB 4) – Deconstructing the past©️ Geçmişin analizi

Hastalığa neden olan programlama faktörleri ve geçmiş ve şimdi arasındaki bağın çözümlenmesi üzerine odaklanacağız. Kişilerin yaşamları boyunca hastalığı nasıl programladıklarına ışık tutacağız. Kalıtsal olarak bize aktarılan ve yaşamınızda olan çatışmaları, hastalıkları, belirtileri ve kişisel dengenin yoksunluğundan meydana gelen kısıtlayıcı davranışları, kişisel hikaye kalıbının değiştirilmesi ile değiştirmeyi öğreneceksiniz. Genç öz’ümüzle bağlantı kuracak ve kısıtlayıcı kalıtsal mirasımız anılarımızın temizlenmesini sağlayacaksınız. Ayrıca dışarıdan gelen verileri düzenlenlememizi sağlayan Meta-programları nasıl yakalayıp dengeleyeceğimizi de göreceksiniz. İskelet ve lenf sistemleri alakalı hastalıkları ve çözümlerini inceleyeceğiz.

Kayıt için: healingterapi@icloud.com

Instagram: healingterapi

Telefon: 0531 7676986 

Başvurduktan sonra size gönderilecek kayıt linki ile ödeme yapılacaktır.

Daha fazla bilgi almak isterseniz, BioReprogramming®️ enstitüsü info@bioreprogramming.net (İngilizce olarak yazabilirsiniz)

Kısaca başlıklar

Hastalıkların aşamaları nelerdir

Davranışlar ve semboller

Dr Hamer ve Dr Claude Sabbah’ın çalışmaları ile hastalıklara bakış

Neden hasta oluyoruz

Yeni Alman Tıbbı

Biyolojik Çözümleme

Beyin Psişe Beden üçlüsünde neler oluyor

Hastalığa neden olan programları iyileştirme

Bioreprogramming teknikleri ile sağlığı yeniden programlama

HANGİ HASTALIKLARI ÖĞRENECEĞİZ

Ağrılar

Göz

Cilt

Kulak-Burun-Boğaz hastalıkları

Mide 

Yemek borusu

Dil

Pankreas

Karaciğer

Kolon

Rektum hastalıkları

Kabızlık 

Meme kanseri

Akciğer kanseri

Bronşit

Astım

Meme kistleri

MS

Kalp ve damar hastalıkları

Rahim hastalıkları

Yumurtalık 

Serviks

Vajina hastalıları

Testis

Prostat

Sakrum hastalıkları

Kas ve kemik hastalıkları

Omurga

Böbrek

Mesane

İdrar yolu hastalıkları 

Depresyon ve yas

TARİH: 1. ve 2. Modül 07-08-09-10 Aralık 2019

3. ve 4. Modül 13-14-15-16 Aralık 2019

ÜCRET: Her modül için 406 usd

Yer: İstanbul Ağoğlu my City Hotel

Saat: 09-30/18-00

Kayıt ve Bilgi için: 0531 767 69 86

healingterapi@icloud.com

Psikologlar, psikoterapistler, terapistler, diyetisyenler, doktorlar, hemşireler ve tüm sağlık çalışanları ile alternatif enerji terapistleri, theta healing terapistleri, yaşam koçları, danışmanlar katılabilir.

BIOREPROGRAMMING YENİDEN BİZLERLE!’ için 4 yanıt

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s